Los sonidos cojonudos.

Los sonidos cojonudos. 2

Do danej kolekcji należą unikalne dźwięki otaczającego nas środowiska, które można zainstalować w charakterze zabawnego dzwonka: dzwonek, budzik lub sms.

Zabawne dźwięki. Wokół nas - Кolekcja dźwięków: zwierzęta, ludzie, narzędzia, ultradźwięki, interesujące melodie i inne.

Do danej kolekcji należą unikalne dźwięki otaczającego nas środowiska, które można zainstalować w charakterze zabawnego dzwonka: dzwonek, budzik lub sms. Kolekcja składa się z wesołych melodii , które możecie wykorzystać, żeby rozśmieszyć lub odegrać przyjaciela. Z łatwością możecie uzyskać wygraną, jeśli będziecie odtwarzać dźwięki w odpowiedniej sytuacji. Efekty dźwiękowe i zabawne melodie z tego zbioru będą bawić dorosłych i dzieci.

Каtalog zawiera najlepsze, popularne, niezwykłe, głośne, śmieszne i wesołe dźwięki oraz odgłosy, takie jak:

- Różnorodne (alarm, dzwony, dzwony, zegar tyka, zegary z kukułką, monety, strzał, róg, dzwoni telefon jest zajęty, wybierz dźwięk wolny, poczty głosowej, skontaktuj się stary telefon, toaleta).

- Narzędzia (wiertła, wiertarka udarowa, piła tarczowa, piła, strug, wkrętak).

- Głosy zwierząt i insektów (ptaka, kota, Cykada, cock, ass, koń, małpa, owca, krowa, pies, słoń, lew, świnia).

- Ludzie głosy (klaskanie, czkawka, kaszel, płacz, pierdnięcie, płukania, śmiejąc się dziecko, śmieje się, mężczyźni, partia, chrapanie, gwizdy).

- Ultradźwięki.

- Zabawne dzwonki.

Prosty w użytkowaniu interfejs: w celu wybrania kategorii przeglądajcie zakładki na górze ekranu. Menu jest wyświetlane podczas wyboru dźwięku.

Aplikacja jest zupełnie bezpłatna. Wszystkie dźwięki są dobrej jakości.

Los sonidos cojonudos.

Download

Los sonidos cojonudos. 2

Opinie użytkowników o Los sonidos cojonudos.